Od lat jesteśmy w gronie laureatów

Od początku swojej działalności Anneberg Transpol nieprzerwanie podnosi jakość świadczonych usług. Potwierdzają to m.in. stale przyznawane nam certyfikaty i nagrody.

Nasze osiągnięcia

Certyfikat Solidna Firma
Za przestrzeganie i propagowanie zasad etyki w świecie biznesu, terminowe regulowanie wszystkich zobowiązań, oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta, przyznano nam Certyfikat Solidna Firma. Firma nasza została wpisana na Białą Listę – rzetelnych i godnych zaufania partnerów gospodarczych. w latach 2003-2014
Certyfikat Solidna Firma
Przedsiębiorstwo Fair Play
Wielokrotnie już, począwszy od 2005 roku byliśmy uhonorowani Certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play, w tym Złotą Statuetką. Wyróżnienie to jest dowodem przestrzegania przez naszą firmę zasad Kodeksu Etyki i Kultury Przedsiębiorczości.
Przedsiębiorstwo Fair Play
Klub Gazel Biznesu
Dziennik „Puls Biznesu” potwierdził przynależność naszej firmy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu. Wyróżnienie to otrzymywaliśmy w drodze rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. 2002 – 2007.
Klub Gazel Biznesu
Medal Europejski
Chwaląc sobie współpracę z Annebergiem udzielili nam rekomendacji nasi Klienci min. Total, BP, ale także Business Centre Club, który przyznał nam Medal Europejski za krajowy i międzynarodowy transport drogowy.
Medal Europejski
Diament Gospodarki
Nagroda podkreśla sukces firmy na rynkach zagranicznych, tym samym umocnia status silnego, międzynarodowego partnera, który wzbudza zaufanie.
Diament Gospodarki

Jesteśmy członkiem