Każdy z Nas tworzy jakość, wspólnie tworzymy tę firmę

Od ponad 30 lat jesteśmy obecni na międzynarodowym i krajowym rynku transportowym i spedycyjnym ze wspaniałą, profesjonalną i zaangażowaną załogą.

Nasz cel

Celem działalności Anneberg Transpol Int. Sp. z o.o. jest opracowywanie i realizacja rozwiązań transportowych i logistycznych, które będą tworzyć wartość dodaną dla naszych Klientów i zapewniać dalszy, stabilny rozwój pracowników, oraz przedsiębiorstwa przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości usług opartych na najlepszych światowych produktach oraz wzorcach. 

Anneberg Transpol to:

profesjonalizm

Ponad 30 lat obecności na rynku przewozów pozwoliło wykształcić doskonałą kadrę. Wszyscy nasi kierowcy i spedytorzy posiadają uprawnienia ADR, a prawie wszyscy kierowcy - certyfikat BBS.

bezpieczeństwo

Wszyscy nowo przyjęci kierowcy podlegają przeszkoleniu przez wewnętrznego instruktora jazdy, a następnie okresowo - szkoleniu BBS (Behaviour Based Practices),

jakość

Od początku działalności Anneberg Transpol nieprzerwanie podnosi jakość świadczonych usług. Pewność, że troska o powierzony do przewozu towar jest naszym priorytetem, dają min. certyfikaty potwierdzające pracę zgodną z systemami.

Spółka Anneberg Transpol została założona w 1990 roku przez rodzinę Anneberg – duńskich przedsiębiorców prowadzących od 1925 roku firmę transportową Anneberg Transport A/S, oraz rodzinę Miłkowskich – przedsiębiorców doskonale znających polski rynek, w tym transportowy. 

Połączenie doświadczeń obydwu firm pozwoliło na szybkie zbudowanie prężnie działającego przedsiębiorstwa – lidera w zakresie transportu cysternami materiałów chemicznych i bitumicznych oraz ładunków przestrzennych naczepami oplandekowanymi.

Sprawne działanie taboru zapewnia własny warsztat serwisowy, a nad wszystkim czuwa doświadczona, systematycznie szkolona kadra zarówno kierowców, jak i spedytorów i pracowników administracji.

Razem z naszymi partnerami z firm grupy Anneberga z Danii, Szwecji, Niemiec, Norwegii i Białorusi jesteśmy gotowi do realizacji nowych, trudnych wyzwań. Kadra w grupie Anneberga obsługuje dzisiaj prawie 200 własnych pojazdów oraz kilkadziesiąt aut stałych podwykonawców, co pozwala na obsługę dużych projektów.

Naszą jakość reprezentują certyfikaty: